Відбувся відкритий турнір з настільного тенісу на кубок Менської міської ради

08 квітня 2017 року у місті Мена в приміщенні спортивного залу стадіону “Колос”, відбувся відкритий турнір з настільного тенісу на кубок Менської міської ради.

Перше місце у командних перегонах здобули тенісисти з Волинки (Сосницький район), друге місце команда з Садового, третє - Киселівка-1.

В індивідуальному заліку серед чоловіків перемогу здобув Євгеній Рудя (Волинка). Друге місце посів Власенко Вадим (Волинка), третє - Степанюк Григорій (Киселівка-1).

Серед жінок місця розподілилися наступним чином: перше місце - Мурай Ірина (Волинка), друге місце - Конон Діана (Садове), третє - Ворона Людмила (Киселівка-1).

Усі призери та переможці змагань нагороджені дипломами та кубками,та грошовими нагородами від Радикальної партії Олега Ляшка.
Наймолодші учасники отримали пам'ятні статуетки. Наприкінці турніру фізкультурно-спортивне товариство “Колос” отримало у подарунок від Менської міської ради два нових тенісних стола.